ESKİŞEHİR ENDÜSTRİ, 3. Ar-Ge, SANAYİ TEKNOLOJİLERİ FUARI - ASO 2 OSB

ESKİŞEHİR ENDÜSTRİ, 3. Ar-Ge, SANAYİ TEKNOLOJİLERİ FUARI

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığının ve T.C. Eskişehir Valiliğinin değerli katkıları, Eskişehir Ticaret Odasının iş birliği beraberinde, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eskişehir Sanayi Odası, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve KOSGEB’in destekleri ile 27-30 Eylül 2023 tarihlerinde Eskişehir Ticaret Odası – TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Geçtiğimiz yıl ikincisi gerçekleştirilen fuar, 40 ilden ve 6 ülkeden gelen 20 bini aşkın sektör profesyoneli tarafından ziyaret edildi.

Makine, havacılık ve otomotiv sektörlerindeki üreticiler ile Ar-Ge firmaları, alt yükleniciler, tedarikçiler, yan sanayi ve işletme/robot teknolojilerine dair ürün ve hizmetlerin sergileneceği Fuar bu yıl da yurt dışından gelen alım heyetlerine ev sahipliği yapacaktır. “Yerli Üretim”in gelişmesine destek sağlayan Türkiye markalı ana firmalar ile yan sanayi ve teknoloji üreten tedarikçiler Fuarda yine ikili iş görüşmeleri (B2B) yapma imkanı bulacaklardır.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na bağlı ortaklıklar ve sektörün lider firmaları başta olmak üzere, savunma sanayiinde faaliyet gösteren firmalar fuara katılmaktadır.

Fuar katılımcı ve ziyaretçilerine dair ayrıntılı bilgiyi buradan inceleyebilirsiniz: http://www.eskisehirendustrifuari.com/fuar-kunyesi

Katılım formu, online bilet, fuar ile ilgili ayrıntılı bilgi için: https://linktr.ee/eskisehir.endustri.fuari