BÖLGEMİZ VE ANKARA ÜNİVERSİTESİ (AÜ) TÜRKÇE VE YANANCI DİL UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (TÖMER) ARASINDA “Yabancı Dil Eğitimi İşbirliği Protokolü” İMZALANDI.. - ASO 2 OSB

BÖLGEMİZ VE ANKARA ÜNİVERSİTESİ (AÜ) TÜRKÇE VE YANANCI DİL UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (TÖMER) ARASINDA “Yabancı Dil Eğitimi İşbirliği Protokolü” İMZALANDI..

26.08.2022 tarihinde Bölgemiz ve Ankara Üniversitesi (AÜ) Türkçe ve Yabancı Dil Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) arasında “Yabancı Dil Eğitimi İşbirliği Protokolü” imzalandı.

Protokol kapsamında; ASO 2. ve 3. OSB personeli, ASO 2. ve 3. OSB Katılımcılarının personeli ve bu personelin bakmakla yükümlü oldukları eş ve çocuklarına Ankara Üniversitesi TÖMER yabancı dil eğitim kurslarında %40 indirim uygulanacaktır.

Eğitim almak isteyen Bölgemiz Katılımcılarının personeli ve/veya personelin bakmakla yükümlü oldukları eş ve çocukları için Katılımcılarımızın İnsan Kaynakları birimi tarafından eğitim alacak kişilerin listesi, yazı ile Bölgemize iletilecektir. Bölge Müdürlüğümüz tarafından onaylanan yazılar, aşağıda iletilmiş link üzerinden yapılacak başvurulara ek olarak TÖMER sistemine yüklenecektir.

Online Ön Kayıt Formu

TOMER fiyat listesi