YOL ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ - ASO 2 OSB

YOL ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ

Sayın Katılımcımız;

Bölgemizin Eskişehir yoluna bağlantısını sağlayan, günümüz ihtiyaçlarına ve karayolu standartlarına uygun olarak yeniden düzenlenen güzergâha göre 35 metre genişliğinde planlanan yol çalışmaları, Ankara Büyükşehir Belediyesi ekiplerince, hızlı ve yoğun bir şekilde sürdürülmektedir.

Yönetim Kurulumuzun yoğun çaba ve girişimleri sonucunda başlatılan bağlantı yolu çalışmaları için başta Belediye Başkanımız Sayın İ.Melih GÖKÇEK’e ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Sayın Vedat ÜÇPINAR’a Bölgemiz ve Sanayicilerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz.

Bölgemiz yollarının mevcut durumu nedeniyle ortaya çıkan olumsuzlukların uygun hava koşullarına göre, mümkün olan en kısa sürede giderilmesi amacıyla Yönetim Kurulumuzun talimatları doğrultusunda gereken tüm teknik çalışmalar ve hazırlıklar tamamlanmış bulunmaktadır.

Bölgemiz yollarının asfaltlanması işinin kendi mali kaynak ve imkânlarımızla Eylül ayı içerisinde tamamlanarak siz değerli Katılımcılarımızın hizmetine sunulması için gerekli planlamalar yapılmıştır.

Katılımcılarımızın bu konudaki anlayışı için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarı dileklerimizle, bilgilerinize sunarız.

 

ASO 2. ve 3. OSB YÖNETİM KURULU